Apie Diamona

„Diamona Holding“ yra pirmaujanti nekilnojamojo turto investuotoja Vokietijoje. „Diamona“ Vokietijoje veikia daugiau nei 20 metų ir įsigijo nekilnojamojo turto, kurio vertė viršijo 800 milijonų eurų.
Per pastaruosius dešimt metų „Diamona“ buvo susitelkusi ties gyvenamųjų namų vystymo projektais Berlyne kaip „Diamona & Harnisch“ (D&H), ir šiandien laikoma viena iš pirmaujančių vystytojų, turinti daugiau nei 20 projektų, kuriuose pastatyta ir parduota daugiau kaip 1000 butų, kurių vertė virš daugiau nei 500 000 000 Eur.
Norėdami sužinoti daugiau apie „Diamona“ veiklą nekilnojamojo turto plėtros sektoriuje Berlyne, galite apsilankyti mūsų interneto svetainėje www.diamona-harnisch.com.
2018 m. „Diamona Holding“ įsteigta įmonė toliau plėtė savo veiklą ir įsteigė „Diamona Greece“. Nuo tada „Diamona“ Atėnų centre įsigijo daugiau nei aštuonis pastatus ir pradėjo atnaujinimo darbus. „Diamona Greece“ siekia tapti pagrindiniu plėtotoju ir savininku Graikijoje. Norėdami sužinoti daugiau apie Diamona veiklą Graikijoje, galite apsilankyti mūsų interneto svetainėje www.diamonagreece.com.
„Diamona“ išplėtė savo veiklą ir nusprendė patekti į kitas įdomias Europos rinkas ir plėsti nekilnojamojo turto plėtros žinias ir galimybes.. Prieš trejus metus „Diamona Holding“ įsteigė dukterinę įmonę Vilniuje „Diamona Development“, valdančią ją Baltijos šalyse. „Diamona“ buvo įsigijusi keletą projektų centrinėje Vilniaus dalyje, kurie dabar yra skirtingo vystymosi etapo. Kai kurie dar tik planuojami, o kiti jau yra statybų eigoje. Pirmasis unikalus ir ypatingas „Diamona“ projektas Vilniaus centre jau baigtas.
„Diamona“ yra įsipareigojusi plėsti savo investicijas Vilniaus mieste ir įsitvirtinti kaip viena iš pirmaujančių Nekilnojamojo tirto plėtotojų.

Diamona projektai

Namai Jūsų išskirtiniam gyvenimo stiliui, ypatingai kokybei ir komfortui Trijų privačių namų A+ klasės projektas, kuriame kurkite naują Užupio istoriją taip, kaip visuomet svajojote!

Žiūrėti projektą

Unikalus „Old town roof garden“ namų projektas – erdvūs trijų aukštų namai Senamiesčio širdyje, Pylimo gatvėje, įsiterpę vidiniuose kiemuose, visiškai apsupti žalumos.

Kontaktai